Skip to content

Zdjęcia

Zobacz jak prezentują się nasze boksy parkingowe w poniższej galerii. Jeżeli chciałbyś być na bieżąco z naszymi promocjami zapraszamy na nasze profile na Facebook’u lub Instagramie.

Stalowe boksy parkingowe od Vestium. Mają one skręcaną konstrukcję, która istotnie ułatwia ich demontaż oraz transport. Dzięki temu ewentualna przeprowadzka lub odsprzedaż szafy będzie znacznie łatwiejsze. Każdy nasz boks jest malowany proszkowo. Ten sposób zabezpieczenia zapewnia trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne, korozję, działanie czynników atmosferycznych oraz chemicznych. Bardzo stabilna konstrukcja stanowi to kolejny atut naszego boksu, dzięki któremu montaż nie wymaga wiercenia w posadzce, czy też ścianie.

Szafa Basic

Szafa Max

Śledź nasze boksy parkingowe na Facebook'u i Instagramie.

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami!

Nasz Facebook – tutaj

Sprawdź aktualną cenę szaf garażowych tutaj

Wykorzystaj swoje miejsce postojowe i postaw na nim szafę garażową. Szafa garażowa, którą możesz ustawić na miejscu postojowym da Ci tą dodatkową przestrzeń. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne, estetyczne i trwałe. Regulowana wysokość umożliwia dostosowanie  szafy zarówno do wysokości pomieszczenia garażowego, jak i wysokości maski Twojego pojazdu. Gdy kupisz wyższy/niższy samochód, będziesz mógł dostosować do jego wysokości swoją szafę. Zastanów się jak wiele rzeczy można zapakować do takiej dodatkowej szafy. Obejrzyj naszą galerię zdjęć i spradź jak nasze boksy prezentują się na miejscach postojowych naszych klientów. Masz jakieś pytania? Zapraszamy do zakładki z najczęściej zadawanymi pytaniami lub bezspośrednio to kontaktu z nami